Васильківська района рада
www.vasilk-rada.dp.gov.ua


13 грудня у столичному Будинку офіцерів пройде концерт лауреатів цьогорічного фесту «Пісні, народжені в АТО». 15-ть учасників заспівають пісні, які увійшли до диску. Безкоштовно потрапити на концерт та отримати збірку можуть усі бажаючі, варто лише зареєструватися. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Улітку 2018-го провели вже третій фестиваль «Пісні, народжені в АТО». На дніпровській сцені виступили понад 50 виконавців і гуртів з усієї України. Вони презентували свої авторські твори – про коханих, побратимів та мирне небо. Після – місяці творчої роботи. Композиції записували на диск. Його презентація пройде у столиці вже 13 грудня», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Початок о 19.00 у Будинку офіцерів у Києві. У залі зможуть розміститися 1 тис глядачів. Щоб отримати безкоштовні запрошення, варто зареєструватися. Їх видаватимуть в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації. Також там можна буде взяти диск. На ньому – близько 40 нових пісень. Тираж – 4 тисячі примірників.

Фестиваль «Пісні, народжені в АТО» – спільний проект Дніпропетровської облдержадміністрації та обласної асоціації воїнів АТО. Він стартував у 2016-му. З того часу лауреати об’їхали з гастролями всю Україну.У Києві пройде презентація диску пісень, народжених в АТО – Валентин РезніченкоFile Attachment Icon
ATT00QVE.jpg