www.vasilk-rada.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА ВАСИЛЬКІВСЬКА РДА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 29 листопада 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківська района рада >> Новини
Олександр Бондаренко презентував Стратегію розвитку Дніпропетровщини на 2020 рік
Версія для друку Написати листаБудівництво аеропорту, залучення інвестицій, екологічні програми, які дозволять знизити шкідливі викиди в повітря. А ще – відремонтовані дороги, школи, cадочки та лікарні, SMART-проєкти, європейська інтеграція та нові громади. Все це – в Стратегії розвитку Дніпропетровщини на 2020 рік, яку презентував голова ОДА Олександр Бондаренко. Зустріч зібрала понад 600 гостей – керівників громад та міст області, громадських активістів, представників бізнесу.  
«Системний підхід до роботи – запорука успіху. Ми не будемо розпорошуватися, бо маємо чіткий план дій на найближчий рік, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Стратегія розвитку області на 2020-й комплексна та охоплює всі основні сфери життя регіону. Головні пріоритети – аеропорт, інвестиції та екологія. Крім того, продовжимо оновлювати інфраструктуру, зробимо акцент на євроінтеграції та децентралізації». 
Влітку 2020-го розпочнеться будівництво нового аеропорту. На злітно-посадкову смугу виділили 1,2 млрд грн держкоштів, термінал зводитиме приватний інвестор.
«Наші пріоритети – розвиток інфраструктури в регіонах та залучення інвестицій в економіку. Раді, що нова команда Дніпропетровської ОДА підхопила наш основний курс і вже має добрі здобутки. З гарних починань – будівництво нового аеропорту. Це одне із завдань, виконання яких ми контролюємо разом з Президентом», ­– сказав Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов.
У 2020 році планують залучити до області 100 млн дол інвестицій. У цьому допоможуть Інвестиційна рада при Дніпропетровській ОДА та Міжнародний економічний форум DEF-2020.  Серед проєктів, які розпочнуть втілювати вже наступного року – запуск першого заводу в Павлоградському індустріальному парку та будівництво екопарку на більш ніж 100 га.
«Працюватимемо над покращенням екологічного стану Дніпропетровщини. Зокрема, разом із закордонними партнерами та Мінекоенерго будемо  знешкоджувати радіаційні відходи на колишньому виробництві ПХЗ. Сприятимемо оновленню очисних споруд на підприємствах-забруднювачах та загалом – забезпечимо виконання Стратегії екобезпеки. Мета – знизити викиди на 15%», – розповів Олександр Бондаренко.   
У 2020-му відремонтують 150 км доріг – в обласному бюджеті заклали 1,3 млрд грн. Залучатимуть на це й інвестиційні кошти. Продовжиться ремонт шкіл. В першу чергу, оновлять навчальні заклади в Іларіоновому, Васильківці та Томаківці. Візьмуться за будівництво та реконструкцію водоводів. Зокрема, до Черкаського, Гвардійського та Губинихи. Ремонтуватимуть лікарні, спортивні об’єкти та парки.
«Наступного року створимо регіональний офіс євроінтеграції та залучатимемо грантові кошти для малого та середнього бізнесу. У планах – меморандуми про співпрацю з США, Канадою, Німеччиною, Литвою, Польщею. Продовжиться децентралізація», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА. 
Ще один напрямок роботи – «smart-область». Електронні сервіси стануть доступнішими. Наприклад, втілюватимуть проєкт, який дозволить купити квитки на всі види транспорту онлайн.
Більше про вже реалізовані ініціативи за останні кілька місяців – у відео.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор