Васильківська района рада
www.vasilk-rada.dp.gov.ua


Чергова група АТОвців приступила до занять з англійської. Основи іноземної мови опановуватимуть з десяток бійців. Таке навчання – безкоштовне, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Курси для АТОвців вперше організували ще у 2015-му. Запросили бійців на навчання з англійської та програмування. Розуміли: такі заняття – це і психологічна реабілітація, і можливість розвиватися у власній професії або опанувати нову справу. І не помилилися. Військові сприйняли ініціативу із ентузіазмом та охоче записувалися на курси. Нині їх пройшли вже понад 800 бійців. Заняття організовуємо і далі, адже прагнемо всебічно підтримувати наших Героїв. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Чергова група АТОвців розпочала заняття на курсах з англійської. Хлопці початківці, проте вже за три місяці зможуть справлятися з невеликими комунікативними задачами, запевняє викладач Наталія Кацай.

«Учасники курсів зможуть розповісти про себе, поспілкуватися в аеропорту або замовити їжу в кафе, - зазначила Наталія Кацай. – Під час навчання будемо використовувати базовий підручник - дуже хорошу британську розробку. Упор – на розмову та збагачення словникового запасу».

У групі – з десяток АТОвців. Серед них й Михайло Марусич. Англійську вивчає, аби піднятися по кар’єрній драбині.

«Навіть в армії розкриваються широкі перспективи для тих, хто знає англійську. Та й війна колись завершиться, повернуся до мирного життя. Я був системним адміністратором, а у цій сфері англійська теж не завадить», - поділився Михайло Марусич.

«Хочу вивчати англійську, щоб подорожувати. Поїхати до інших країн та поспілкуватися із місцевими», - додав інший учасник курсів, Дмитро Павленко.

Загалом за три роки курси англійської пройшли понад 400 бійців.

«Є група АТОвців, яка прийшла до нас однією з перших - ще у 2015 році – і вчиться донині. Хлопці були початківцями, а зараз дійшли вже до дуже високого рівня. Вони складали пробний іспит Кембриджського центру оцінювання за тамтешніми стандартами. Двоє виконали його на рівні Б1 і Б2 – це дуже високий рівень володіння мовою», - розповіла директор регіонального центру іноземних мов Дніпровського національного університету Людмила Байсара.

Про нові набори на курси можна дізнатися в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації за адресою: пр. О.Поля, 1. Телефони для довідок – 068 679 89 61, (056) 742 86 62.


Наталія Кацай: «Під час навчання будемо використовувати базовий підручник - дуже хорошу британську розробку. Упор – на розмову та збагачення словникового запасу»


За три місяці учасники курсів зможуть справлятися з невеликими комунікативними задачами


Дмитро Павленко: «Хочу вивчати англійську, щоб подорожувати»


Михайло Марусич: «Війна колись завершиться, повернуся до мирного життя. Я був системним адміністратором, а у цій сфері англійська теж не завадить»


Загалом за три роки курси англійської пройшли понад 400 бійців.