Прізвище, ім’я, по батькові та посада керівника | Сільська, селищна рада | День прийому | Час прийому |
МОЗГОВА
Тетяна Григорівна
голова
райдержадміністрації | Зеленогайська | Перша, третя середа січня місяця | 10.00 – 12.00 |
Письменська | Перша, третя середа лютого місяця | 10.00 – 12.00 |
Добровільська | Перша, третя середа березня місяця | 10.00 – 12.00 |
Шевченківська | Перша, третя середа квітня місяця | 10.00 – 12.00 |
Григорівська | Перша, третя середа травня місяця | 10.00 – 12.00 |
Великоолександрівська | Перша, третя середа червня місяця | 10.00 – 12.00 |
Павлівська | Перша, третя середа липня місяця | 10.00 – 12.00 |
Чаплинська | Перша, третя середа серпня місяця | 10.00 – 12.00 |
Миколаївська | Перша, третя середа вересня місяця | 10.00 – 12.00 |
Воскресенівська | Перша, третя середа жовтня місяця | 10.00 – 12.00 |
Дебальцівська | Перша, третя середа листопада місяця | 10.00 – 12.00 |
Богданівська | Перша, третя середа грудня місяця | 10.00 – 12.00 |
КОРІНЬ
Михайло Михайлович
перший заступник голови райдержадміністрації | Чаплинська | Перший, третій понеділок місяця | 10.00 – 12.00 |
Павлівська | Перший, третій понеділок місяця | 10.00 – 12.00 |
Дебальцівська | Перший, третій понеділок місяця | 10. 00 – 12.00 |
Григорівська | Перший, третій понеділок місяця | 13.00 – 15.00 |
ЛЮБЧУК Олександр Всеволодович
заступник голови райдержадміністрації
| Богданівська | Перший, третій четвер місяця | 10.00 – 12.00 |
Письменська | Перший, третій четвер місяця | 13.00 – 15.00 |
Воскресенівська | Перший, третій четвер місяця | 10.00 – 12.00 |
Великоолександрівська | Перший, третій четвер місяця | 13.00 – 15.00 |
НАГОРНА
Галина Вікторівна
заступник голови райдержадміністрації
| Шевченківська | Другий понеділок місяця, третя п’ятниця місяця | 10.00 – 12.00 |
Зеленогайська | Другий понеділок місяця, третя п’ятниця місяця | 13.00 – 15.00 |
Добровільська | Другий понеділок місяця, третя п’ятниця місяця | 10.00 – 12.00 |
Миколаївська | Другий понеділок місяця, третя п’ятниця місяця | 13.00 – 15.00 |