www.vasilk-rada.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА ВАСИЛЬКІВСЬКА РДА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 29 листопада 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківська района рада >> ХІІ сесія районної ради
ХІІІ сесія районної ради
Версія для друку Написати листа
27 квітня 2017 року відбулася ХІІІ сесія УІІ скликання за участю голови районної ради Т.Г. Мозгової , заступника голови районної ради Кравця В.І., голови райдержадміністрації Літвінова С.П., та 27 присутніх депутатів із 34-х якими було розглянуто 25 питань. Насамперед керівники району привітали депутатів з іменинами, які вони відсвяткували у міжсесійний період.

Начальник фінансового управління РДА Миколенко С.М. звітувала про виконання районного бюджету за І квартал цього року. Плужник О.М. - начальник управління соціального захисту населення запропонувала збільшити фінансування районних програм по оздоровленню та відпочинку дітей влітку, по забезпеченню соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей. Про хід виконання програми "Молодь Васильківщини на 2012-2021 роки" доповідав Прогонний О.П. - начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА. Депутати заслухали ще декілька ряд інших пропозицій та змін щодо виконання кількох програм та доповнення до них.
Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал (без урахування кредитування) по доходах у сумі 75878,0 тис. грн. і по видатках – 73720,1 тис. грн.. Загальний фонд районного бюджету по доходах з урахуванням сум, одержаних із державного та бюджетів інших рівнів, становить 75220,2 тис. грн. і по видатках, із урахуванням сум, переданих бюджетами інших рівнів – 73145,4 тис. грн.. Спеціальний фонд по доходах – 654,8 тис. грн. і по видатках – 574,7 тис.грн.

Депутати без тривалого обговорення передали безоплатно майно спільної власності територіальних громад Васильківського району у комунальну власність Васильківської селищної об’єднаної територіальної громади, а саме шкіл, які знаходяться на її території.
Васильківська селищна рада та «Джерело», керівники яких С.В. Павліченко та М.М. Піддубний були присутні на сесії, звернулися з пропозицією передати районне комунальне підприємство на баланс ОТГ. Потім почався процес обговорення, голова районної ради Т.Г. Мозгова звернулась до депутатів: «що громади обираючи депутатів з свого округу делегували їх повноваження представляти інтереси громади в районній раді. Розглядаючи питання передачі комунального майна яке є спільною власністю всієї громади району необхідно керуватися Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 5 лютого 2015 року № 157-УІІІ розділ ІУ Прикінцеві положення де сказано, що районні ради до 01 січня 2018 року здійснюють передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ у власність утворених об’єднаних територіальних громад комунальне майно. По-скільки на сьогодні згідно затвердженого перспективного плану, процес добровільного об’єднання громад тільки розпочатий та створено одну Васильківську громаду. По перспективному плану створення ще 3-х громад, дві з яких прийняли таке рішення (Миколаївська та Чаплинська) і уже в цьому році будуть проведені вибори. Тому вважаю, що після їх створення необхідно розглядати передачу майна до об’єднанних громад. Також необхідно керуватися Законом України «Про співробітництво територіальних громад» від 14 червня 2014 року № 1508-УІ, який говорить, що є 5 форм співробітництва, хто виступає ініціатором, проведення громадських слухань, прийняття рішень, складання договору співробітництва.
Співробітництво дасть змогу, збільшити об’єм надання послуг, тим самим збільшити робочі місця та доходи підприємства». Тетяна Григорівна наголосила, що підприємство необхідно зберегти, воно повинно передано в одні руки, але обслуговувати весь район в разі такої потреби на принципах співробітництва, так як, мета співробітництва це підвищення якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів і цілей та ефективне виконання органами місцевого самоврядування визначених законом повноважень. Рішення поки що не прийнято.

Депутати прийняли рішення створити методичний психолого-медико-педагогічний кабінет, де працюватимуть педагоги, медики та психологи й виконуватимуть спільні завдання.

Також депутати одноголосно підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор