№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові депутата | Дата народження | Партійність
(згідно класифікатору) | Посада та місце роботи депутата |
1 | Бабець
Максим Сергійович | 11.12.1989 | ВО "Батьківщина" | Голова, фермерське господарство "Максим-К" |
2 | Баклан
Любов Георгіївна | 02.04.1965 | Опозиційний блок | Заступник директора, ОКЗ "Васильківський психоневрологічний будинок-інтернат" ДОР |
3 | Біленко
Ігор Євгенович | 01.03.1988 | Блок Петра Порошенка "Солідарність" | |
4 | Ведмідь
Віктор Олексійович | 20.04.1965 | "Українське об'єднання патріотів-УКРОП" | Директор, Зеленогайська СЗШ |
5 | Воротниченко Станіслав Трохимович | 15.01.1937 | Селянська партія України | Співголова, селянське фермерське господарство "Слава" |
6 | Гордієнко Ірина Володимирівна | 25.06.1965 | "Українське об'єднання патріотів-УКРОП" | Державний нотаріус |
7 | Глушакова
Наталія Анатоліївна | 17.02.1975 | "Українське об'єднання патріотів-УКРОП" | Директор, Манвелівська СЗШ |
8 | Голєва
Людмила Анатоліївна | 25.11.1964 | Блок Петра Порошенка "Солідарність" | Начальник відділу, РДА |
9 | Горбатенко
Володимир Леонідович | 27.12.1983 | "Наш край" | Фермерське господарство ""Алекс"
механізатор |
10 | Гусак
Олександр Олександрович | 04.09.1987 | Опозиційний блок | Начальник відділу, Васильківська районна рада |
11 | Дараган
Аркадій Миколайович | 04.02.1949 | Опозиційний блок | Головний лікар, ОКЗ "Васильківська ЦРЛ" ДОР |
12 | Кущевський
Анатолій Павлович | 18.11.1957 | Радикальна партія О.Ляшка | Керівник ДТЕК |
13 | Корінь
Михайло Михайлович | 22.02.1958 | Селянська партія України | Тимчасово не працює |
14 | Кравець
Віктор Іванович | 04.12.1952 | Українське об'єднання патріотів-УКРОП | Заступник голови, Васильківська районна рада |
15 | Кравець
Олександра Олександрівна | 16.02.1958 | "Українське об'єднання патріотів-УКРОП" | Начальник, УПФУ у Васильківському районі |
16 | Краснощок
Олександр Григорович | 14.12.1978 | Селянська партія України | Голова, селянське фермерське господарство "Ліра" |
17 | Куц
Ігор Григорович | 06.12.1973 | Опозиційний блок | Директор, КЗ "Васильківка теплоенерго" КП "Дніпротеплоенерго" ДОР |
18 | Куценко
Ірина Володимирівна | 25.12.1978 | ВО "Батьківщина" | Директор, Васильківський районний центр зайнятості |
19 | Літвінов
Сергій Петрович | 05.03.1960 | "Блок Петра Порошенка "Солідарність" | Голова, РДА |
20 | Мальцева
Марина Анатоліївна | 02.08.1979 | ВО "Батьківщина" | Головний бухгалтер, селянське фермерське господарство "Хуторське" |
21 | Мерега Віктор Миколайович | 25.02.1957 | Опозиційний блок | Фізична особа-підприємець |
22 | Мозгова Тетяна Григорівна | 01.12.1963 | ВО "Батьківщина" | Голова, Васильківська районна рада |
23 | Майстренко Алім Анатолійович | 01.03.1950 | ВО "Батьківшина" | Пенсіонер |
24 | Мудрак Анатолій Петрович | 19.08.1961 | Відродження | Менеджер з фінансових питань, селянське фермерське господарство "Ліверпуль" |
25 | Саранчук Ольга Іванівна | 30.04.1967 | Відродження | Вчитель Шевченківського НВК |
26 | Назарчук Світлана Григорівна | 26.10.1957 | Відродження | Пенсіонер |
27 | Поляков Сергій Борисович | 04.10.1954 | Опозиційний блок | Пенсіонер |
28 | Савінська Ілона Валеріївна | 29.01.1974 | Опозиційний блок | Тимчасово не працює |
29 | Самойленко Ігор Володимирович | 29.04.1969 | Радикальна партія О.Ляшка | Голова, селянське фермерське господарство "Мічуріна-Приватне" |
30 | Скульська Наталія Віталіївна | 06.03.1961 | "Наш край" | Керівник апарату, РДА |
31 | Ушаков Дмитро Євгенович | 21.05.1960 | "Опозиційний блок" | Директор, ТОВ "Авангард" |
32 | Нагорна Галина Вікторівна | 27.02.1961 | "Опозиційний блок" | Керуюча справами Васильківської районної ради |
33 | Фоменко Андрій Семенович | 15.10.1955 | "Опозиційний блок" | Директор, Великоолександрівський НВК |
34 | Яковлева Тетяна Миколаївна | 29.02.1960 | ВО "Батьківщина" | Старша медсестра, КЗ "Васильківський ЦПМСД" |