www.vasilk-rada.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА ВАСИЛЬКІВСЬКА РДА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківська района рада >>
Список депутатів районної ради
Версія для друку Написати листа
№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові депутата
Дата народження
Партійність
(згідно класифікатору)
Посада та місце роботи депутата
1
Бабець
Максим Сергійович
11.12.1989
ВО "Батьківщина"
Голова, фермерське господарство "Максим-К"
2
Баклан
Любов Георгіївна
02.04.1965
Опозиційний блок
Заступник директора, ОКЗ "Васильківський психоневрологічний будинок-інтернат" ДОР
3
Біленко
Ігор Євгенович
1988
Блок Петра Порошенка "Солідарність"
4
Ведмідь
Віктор Олексійович
20.04.1965
"Українське об'єднання патріотів-УКРОП"
Директор, Зеленогайська СЗШ
5
Воротниченко Станіслав Трохимович
15.01.1937
Селянська партія України
Співголова, селянське фермерське господарство "Слава"
6
Гордієнко Ірина Володимирівна
25.06.1965
"Українське об'єднання патріотів-УКРОП"
Державний нотаріус
7
Глушакова
Наталія Анатоліївна
17.02.1975
"Українське об'єднання патріотів-УКРОП"
Директор, Манвелівська СЗШ
8
Голєва
Людмила Анатоліївна
25.11.1964
Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Начальник відділу, РДА
9
Горбатенко
Володимир Леонідович
27.12.1983
"Наш край"
Фермерське господарство ""Алекс"
механізатор
10
Гусак
Олександр Олександрович
04.09.1987
Опозиційний блок
Начальник відділу, Васильківська районна рада
11
Дараган
Аркадій Миколайович
04.02.1949
Опозиційний блок
Головний лікар, ОКЗ "Васильківська ЦРЛ" ДОР
12
Івашина
Андрій Анатолійович
01.01.1971
Радикальна партія О.Ляшка
Фізична особа-підприємець
13
Корінь
Михайло Михайлович
22.02.1958
Селянська партія України
Тимчасово не працює
14
Кравець
Віктор Іванович
04.12.1952
Українське об'єднання патріотів-УКРОП
Заступник голови, Васильківська районна рада
15
Кравець
Олександра Олександрівна
16.02.1958
"Українське об'єднання патріотів-УКРОП"
Начальник, УПФУ у Васильківському районі
16
Краснощок
Олександр Григорович
14.12.1978
Селянська партія України
Голова, селянське фермерське господарство "Ліра"
17
Куц
Ігор Григорович
06.12.1973
Опозиційний блок
Директор, КЗ "Васильківка теплоенерго" КП "Дніпротеплоенерго" ДОР
18
Куценко
Ірина Володимирівна
25.12.1978
ВО "Батьківщина"
Директор, Васильківський районний центр зайнятості
19
Літвінов
Сергій Петрович
05.03.1960
"Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Голова, РДА
20
Мальцева
Марина Анатоліївна
02.08.1979
ВО "Батьківщина"
Головний бухгалтер, селянське фермерське господарство "Хуторське"
21
Мерега Віктор Миколайович
25.02.1957
Опозиційний блок
Фізична особа-підприємець
22
Мозгова Тетяна Григорівна
01.12.1963
ВО "Батьківщина"
Голова, Васильківська районна рада
23
Майстренко Алім Анатолійович
01.03.1950
ВО "Батьківшина"
Пенсіонер
24
Мудрак Анатолій Петрович
19.08.1961
Відродження
Менеджер з фінансових питань, селянське фермерське господарство "Ліверпуль"
25
Саранчук Ольга Іванівна
30.04.1967
Відродження
Вчитель Шевченківського НВК
26
Назарчук Світлана Григорівна
26.10.1957
Відродження
Пенсіонер
27
Поляков Сергій Борисович
04.10.1954
Опозиційний блок
Пенсіонер
28
Савінська Ілона Валеріївна
29.01.1974
Опозиційний блок
Тимчасово не працює
29
Самойленко Ігор Володимирович
29.04.1969
Радикальна партія О.Ляшка
Голова, селянське фермерське господарство "Мічуріна-Приватне"
30
Скульська Наталія Віталіївна
06.03.1961
"Наш край"
Керівник апарату, РДА
31
Ушаков Дмитро Євгенович
21.05.1960
"Опозиційний блок"
Директор, ТОВ "Авангард"
32
Нагорна Галина Вікторівна
27.02.1961
"Опозиційний блок"
Керуюча справами Васильківської районної ради
33
Фоменко Андрій Семенович
15.10.1955
"Опозиційний блок"
Директор, Великоолександрівський НВК
34
Яковлева Тетяна Миколаївна
29.02.1960
ВО "Батьківщина"
Старша медсестра, КЗ "Васильківський ЦПМСД"

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор